Regulamin

1. Sklep Internetowy PRINTERIOR, działający pod adresem PRINTERIOR.COM.PL, którego właścicielem jest osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Printerior Tomasz Orłowski, z siedzibą pod adresem Sienkiewicza 9/21, 89-430 Kamień Krajeński, NIP: 5040077098, prowadzonej przez burmistrza miasta Sępólno Krajeńskie. 

2. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem internetu, w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy osobą zamawiającą (Kupującym), a sklepem (Sprzedającym). Zamówienia składać można w naszym sklepie przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Zamówienia są realizowane w dni robocze. Sklep prowadzi wyłącznie sprzedaż wysyłkową, nie ma możliwości odbioru osobistego. Cena podawana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia.

 

Koszt wysyłki:

Kurier Inpost (przy wpłacie na konto) - 12 zł brutto.
Paczkomat (przy wpłacie na konto) - 9 zł brutto.

3. Płatności za zakupione towary można dokonywać na nr konta bankowego: Bank Pekao S.A. 39 1240 6478 1111 0010 9310 3481.

4. Zamówienia są przyjmowane poprzez poprawnie wypełniony formularz zamówienia, dostępny podczas procedury zakupu towarów. W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych bądź błędnych danych Sprzedający będzie kontaktował się z Kupującym w celu wyjaśnienia nieścisłości adresowych. Moment złożenia zamówienia jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Kupującym a Sprzedającym i jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu. Klient może anulować bądź wprowadzić zmiany w zamówieniu dopóki nie zostało ono wysłane - informując o tym e-mailem.
 

5. Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu.
 

6. W przypadku braku potwierdzenia ze strony sklepu w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt mailowy: geometryczni@gmail.com

 

7. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

8. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.
 

9. Koszty przesyłki są pokrywane przez Nabywcę. W określonych przypadkach, o ile dopuszcza je sklep printerior.com.pl, opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na sklep printerior.com.pl.

10. Wysyłka dokonywana jest za pośrednictwem firmy inpost.pl.

11. Realizacja zamówienia dokonywana jest w ciągu 2-7 dni roboczych od dnia przekazania na magazyn.  W wyjątkowych sytuacjach proces realizacji może wydłużyć się do 10 dni roboczych.
 

12. ZWROTY, WYMIANY I REKLAMACJE

Akceptujemy zwroty oraz wymiany zamówionych w naszym sklepie towarów. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

 

Proces zwrotu/wymiany:

 

1) Zapakuj produkt, do paczki. Pamiętaj o tym, aby towary były odpowiednio opakowane, tak, aby w trakcie transportu nie doszło do uszkodzenia. Załącz paragon. Zwracany lub wymieniamy towar nie może nosić znamion użytkowania.

 

2) Zaadresuj paczkę na nasz adres:

 

Printerior Tomasz Orłowski

Sienkiewicza 9/21

89-430 Kamień Krajeński 

Dla państwa wygody i możliwości reklamacji wysłanej przesyłki prosimy o wysyłanie do nas zwrotów lub wymian z potwierdzeniem nadania. Odsyłany towar jest wartościowy i bez potwierdzenia nadania w razie zaginięcia nie mają Państwo możliwości reklamacji przesyłki.

 

3) Uwagi:

 

a) Klient ma prawo w ciągu 14 dni od otrzymania paczki do zgłoszenia chęci zwrotu, bez podania przyczyny.

b) printerior.com.pl zastrzega sobie prawo do nie przyjmowania zwrotów/dokonywania wymian towarów, które nie posiadają oryginalnych etykiet lub posiadają jakiekolwiek znamiona użytkowania.

d) Firma Printerior Tomasz Orłowski nie zwraca kosztów poniesionych przez kupującego przy odesłaniu towaru w celu wymiany/zwrotu.

e) W przypadku pierwszej wymiany danego zamówienia wysyłka do klienta odbywa się na koszt firmy Printerior Tomasz Orłowski. (dotyczy tylko przesyłek krajowych)

f) Proces wymiany lub zwrotu trwa do 14 dni od otrzymania paczki przez firmę Printerior Tomasz Orłowski.

  

14. Dane Klientów sklepu są chronione poprzez Politykę Prywatności i nie są udostępniane żadnym osobom trzecim. Wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówienia i kontaktu z Kupującym.

15. Korzystanie ze strony internetowej printerior.com.pl jest równoznaczne z akceptacją tego Regulaminu i Polityki Prywatności. (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych).

16. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

 

17. Regulamin wchodzi w życie z dniem 28.06.2020r.

 

 

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl